Okrsková kola ve florbale

autor: | Pro 6, 2013 | Školní aktuality

Okrsková kola ve florbale

Ve dnech 10. – 13.12.2013 se žáci a žákyně naší školy zúčastní několika okrskových turnajů ve florbalu.V úterý 10.12. se mladší dívky utkají v naší hale s Bučovicemi 710, Brankovicemi, Komeňákem Slavkov a Otnicemi. Dvě nejlepší školy postoupí do lednového okresního kola. Ve středu 11.12. sehrají mladší chlapci turnaj ve Slavkově, kde jim budou ve skupině za soupeře hoši z Otnic a Komeňáku Slavkov. První dva postupují do baráže a vítěz baráže opět do okresního kola. Ve čtvrtek 12.12.budou na stejném místě soupeřit naše starší děvčata s Bučovicemi 711, Gymnáziem Bučovice, Brankovicemi a Komeňákem. Opět první dvě postupují do okresu. V pátek 13.12. se poslední okrskový turnaj, starších chlapců, opět přesune do naší haly, kde se postupně utkáme s Vyškovskými školami Letním polem, Tyršovkou a Gymnáziem a na závěr pak ještě s Drnovicemi.  Postupový klíč je stejný jako u dívek.

Přejeme všem našim žákům hodně úspěchů.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv