Poděkování za Vánoční jarmark

autor: | Pro 6, 2016 | Školní aktuality

Poděkování za Vánoční jarmark

Chceme touto cestou poděkovat všem malým i velkým za přípravu a organizaci Vánočního jarmarku.
Naše díky také patří všem, kteří přišli a pomohli nám vykouzlit příjemnou předvánoční atmosféru a svým příspěním podpořit dobrou věc. Vánoční jarmark vznikl před osmi lety s myšlenkou naučit děti podat pomocnou ruku druhým a svým vlastním přečiněním přispět ke zlepšení života dětí, které vyrůstají v horších podmínkách.
Vzhledem k tomu, že v letošním roce již nepodporujeme žádné indické dítě na studiích, hledali jsme jinou možnost, jak prostřednictvím darů, které jme od vás získali, pomoci dalším dětem. Rozhodli jsme se proto poslat materiální pomoc do volnočasového centra v kubánském městě Camaquey.

Děkujeme

Přejeme šťastné a veselé Vánoce
a
klidný a úspěšný nový rok.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv