Podzimní jazykový kurz pro žáky naší školy hrazený z prostředků EU!

autor: | Čvc 24, 2015 | Školní aktuality

Podzimní jazykový kurz pro žáky naší školy hrazený z prostředků EU

Naší škole byla začátkem července přiznána finanční podpora v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Z této podpory bude hrazen výukový pobyt žáků ve Velké Británii – jazykový kurz, ubytování v hostitelských rodinách, návštěvy památek a zajímavých míst, doprava na místo a zpět, pojištění. Zájezd se uskuteční během 1. čtvrtletí nového školního roku 2015/16. Předpokládaná finanční spoluúčast ze strany rodičů by neměla přesáhnout 2 000 Kč. Zájezdu se může zúčastnit více než 30 žáků naší školy. Pokud zájem bude překračovat kapacitu budeme při výběru přihlížet také k aktivitám žáka, ať už se jedná o zapojení do vědomostních nebo sportovních soutěží a také k chování žáka ve škole.

Žáci, kteří se chtějí studijního pobytu zúčastnit, musí mít cestovní pas platný alespoň do konce ledna 2016. Uvažujete-li o účasti, je třeba si v předstihu o pas zažádat, vyřízení trvá cca 1 měsíc.

Přeji Vám příjemné prázdniny.

Mgr. Petra Vazačová

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv