Pokračujeme ve 2. ročníku atletiky

autor: | Lis 29, 2017 | Školní aktuality

V tomto školním roce jsme úspěšně navázali na 1.ročník Atletiky pro děti. Počet malých atletů rapidně narostl a proto jsme se museli rozšířit i v řadách trenérských. I přesto jsme z kapacitních důvodů mezi nás nemohli přibrat úplně všechny zájemce, což nás velmi mrzí. Na druhou stranu jsme velmi rádi za takový zájem a hlavně za to, že chtějí děti sportovat!

První tréninky proběhly venku a počasí nám celkem přálo. Nakonec jsme se dočkali i nově zrekonstruované tělocvičny, ve které mají malí atleti vše, co potřebují a mohou se naplno věnovat svým sportovním aktivitám.

V říjnu jsme se přihlásili do projektu „Fandíme kontinentům“ (více na www.atletikaprodeti.cz) a tak všechny čeká hodně práce, abychom co nejlépe uspěli.

Proto nám držte palce a budeme Vás průběžně informovat.

 

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv