Postup do krajského kola Prezentiády 2022

autor: | Bře 22, 2022 | Školní aktuality

Žákyně naši školy Svobodová V., Součková N., Bukovská B. jako jeden tým se přihlásily pod vedením p. učitele Kuneše do dovednostní soutěže Prezentiáda 2022 do kategorie ZŠ. Žákyně musely absolovovat školní kolo a potom nominační kolo soutěže. V oficiálním nominačním kole Prezentiády tým musel vytvořit dle zadání a pokynů soutěžní prezentaci a odeslat ji přes online systém soutěže do 18. 3. 2022. Tým si zvolil téma zadání „Co by kdyby“ a zaměřil se obsahem prezentace na současné aktuální dění na Ukrajině a na válečný konflikt a napadení Ukrajiny Ruskem. Nominační prezentací byl tým vybrán porotou mezi 15 nejlepších v kraji a postupuje tímto do Krajského kola Prezentiády 2022, které se uskuteční 31. 3. 2022 na Gymnáziu Matyáše Lercha v Brně.

Gratulujeme našim žákyním za reprezataci a postup do krajského kola soutěže a držíme jim palce v dalších klání, kde budou své dovednosti moci předvést před odbornou porotou.

T. Kuneš

https://www.zsrousinov.cz/wp-content/uploads/2022/03/plakat-prezetiada-2022.png

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv