Informace k zápisu do 1. ročníku

autor: | Bře 16, 2022 | Provozní informace

Vážení rodiče,

zápis do prvních tříd základní školy Rousínov proběhne ve dnech 5. a 6. dubna 2022 v budově na ulici Tyršova.

Týká se dětí narozených od 1. 9. 2015 do 31. 8. 2016.

K zápisu se můžete registrovat pod odkazem uvedeným na konci textu. Zde si také zvolíte den a hodinu zápisu. Jako místo volte prosím některou z učeben, kabinety jsou určeny k vyřízení odkladu povinné školní docházky.

Pokud žádáte o odklad školní docházky a do školy jen nesete příslušné dokumenty, v rezervaci termínu a místa vybírejte kabinet 1. patro nebo kabinet MiL.  Do školy v tomto případě přineste jak žádost o přijetí, tak i žádost o odklad povinné školní docházky, spolu s vyjádřením pedagogicko-psychologické poradny a dětského lékaře nebo klinického psychologa.

Při nástupu dítěte po odkladu, vyplňte pouze registrační formulář a rezervujte si termín v některé z učeben. Žádost o přijetí nenoste.

  • V případě potíží s registrací nebo tiskem žádosti o přijetí kontaktujte zástupkyni ředitele Mgr. Lucii Mikulčíkovou na tel. čísle 778 433 705, email: mikulcikoval@www.zsrousinov.cz.
  • Elektronicky vyplněnou žádost je třeba vytisknout, podepsat, a přinést spolu s rodným listem dítěte a svým občanským průkazem k zápisu. Tato žádost obsahuje také kód, pod kterým později naleznete své dítě v seznamu přijatých.

Mgr. Lucie Mikulčíková, zástupkyně ředitele ZŠ

Odkaz na registraci k zápisu:

https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/zsrousinov/KWE015_Prihlaska.aspx?rezim=iframe&ID=41634#

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv