Poznávací zájezd do Velké Británie

autor: | Úno 14, 2014 | Školní aktuality

Poznávací zájezd do Velké Británie

Žáci naší školy mají možnost zúčastnit se poznávacího zájezdu do Velké Británie – mohou se  podívat do Jihozápadní Anglie a navštívit Londýn. Podrobnější informace – přesný popis cesty a navštívených míst včetně vstupného do památek – najdete  zde.

Zájezd se uskuteční koncem června ve dnech 16. – 21. 6. 2014. Předpokládaná cena zájezdu činí 7 100 Kč, za vstupné do památek děti zaplatí asi 35 – 50  GBP podle věku dítěte (celkově asi 8 300 Kč). Po jarních prázdninách děti obdrží závaznou přihlášku a přesnějsí údaje týkající se platby. Doposud se na zájezd přihlásilo 18 žáků.Pokud by se Vaše dítě také chtělo podívat na ostrov Albion, ať se co nejdříve nahlásí u své vyučující anglického jazyka.

Doufejme, že se nám zájezd vydaří a děti přijedou domů obohaceny o cenné jazykové zkušenosti a plny dojmů z navštívených míst. Ilustrační fota ukazují místa, která při cestě uvidíme.

Bath city

Stonehenge