Přespolní běh

autor: | Říj 7, 2022 | Školní aktuality

V pátek 30. 9. 2022 se na atletickém stadionu ve Vyškově uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu.

V kategorii D 3–1100 m (6. – 7. třída) se dívky umístily na skvělém 3. místě. Za tuto kategorii běžely Quirencová E., Bučková Z., Byrjaková V., Mahdalová A., Blatná B. a Šimonková L.

V kategorii H 3–1600 m si chlapci vedli taktéž velmi slušně. Pro 1. místo za jednotlivce si hned od startu běžel Wagner K. V této kategorii se zúčastnili i Hanák D., Čermák M., Doležel P., Šmerda A., Čenge T. a Ambrozek D.

Dívky z kategorie D 4–1600 m (8. -9. třída) si doběhly taktéž pro bronz, a to ve složení: Musilová D., která za jednotlivce obsadila parádní 2. místo. Dále běžely Herynková A., Součková N., Hvozdovičová H., Vartová J. a Procházková V.

V kategorii H 4–2200 m běželi nejdelší trať dne Boušek M., Juráček J., Bartošek A., Pospíšil J., Skřivánek L. a  Kummer Š.

I když to letos na postup do krajského kola nevyšlo, žáci předvedli skvělé výkony a všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

 

Mgr. Kateřina Šmehlíková

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv