Exkurze – Vodní zahrada Komořany

autor: | Říj 10, 2022 | Školní aktuality

Vodni-kaskadaŠli jsme s pěstitelskými pracemi na exkurzi do Vodní zahrady v Komořanech. Měli tam spoustu bahenních a vodních rostlin, okrasné traviny a střední a vysoké trvalky. Zrovna některé bahenní a vodní rostliny měli v jezírkách, kde i plavaly okrasné rybičky a skákaly krásné, malé, zelené žabičky. Měli tam velký výběr travin a trvalek. Traviny měly několik zbarvení a odstínů. Trvalky měli od středních až po vysoké. Vysvětlovali nám jejich systém sázení a rozmnožování rostlin, jak se čistí jezírka a co a jak funguje. Bohužel jsme  neviděli čistění jezírek na vlastní oči, protože nebylo období, kdy se jezírka čistí.

Žákyně Žofie, Julie a Petra, 8. AJezírkové rostliny

Do Komořan jsme jeli 9. 10. s Pěstitelskými pracemi. Jeli jsme 13:10 z Rousínova. V Komořanech nás provedla paní a řekla nám, kde se co nachází. Nakonec jsme si mohli něco koupit. Výlet se nám líbil a těšíme se na další. Za exkurzi děkujeme paní učitelce Vazačové.

Žákyně Nikola, 8. B

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv