Přespolní běh – okresní a krajské kolo

autor: | Říj 16, 2014 | Školní aktuality

Přespolní běh – okresní kolo Vyškov

V úterý 30. 9. 2014 proběhlo ve Vyškově okresní kolo v přespolním běhu družstev. Podle pravidel tohoto závodu se sčítají umístění čtyř nejlepších závodníků a vítězem se stává družstvo s nejmenším počtem bodů.

V kategorii starších chlapců jsme díky vyrovnanosti družstva a šestému místu Franty Jelínka obsadili celkové čtvrté místo.

Kategorii starších dívek táhly zejména čtvrtá Hanka Bobová a šestá Žaneta Volfová, které výrazně přispěly k celkovému třetímu místu.

Stejného umístění dosáhlo i družstvo mladších dívek v čele s naprosto suverénní Evou Zabloudilovou, která závod na 1100 m ovládla s náskokem téměř 200 metrů!

Vítěze z Rousínova měl i závod mladších chlapců. Ovládl ho Jakub Hůlka, který s podporou dalších členů družstva zajistil postup do krajského kola v Hodoníně. Výsledky okresního kola najdete zde.

 

Přespolní běh – krajské kolo Hodonín

V Hodoníně se běželo v pátek 10. 10. 2014 a závodu se bohužel díky několika náhlým absencím zúčastnili pouze čtyři naši chlapci. Zejména neúčast Patrika Baroše, jak se později ukázalo, možná připravila naše družstvo o celkové třetí místo. Výsledky krajského kola najdete zde.

Kuba Hůlka opět všechny mile překvapil a doběhl si pro vynikající druhé místo v soutěži jednotlivců. Dan Vlach, Vojta Varta a Pavel Sedlmajer skončili okolo dvacátého místa a v součtu to nakonec znamenalo místo páté pouhých 9 bodů od medailových pozic.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k úspěchu.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv