Projekt “Motýl aneb výlety trochu jinak”

autor: | Říj 1, 2013 | Školní aktuality

Projekt Motýl 2013

Tento projekt probíhá na naší škole již sedmnáctým rokem, je součástí mezinárodního programu Health Education Program a také vzdělávacího programu naší školy. Jeho náplní jsou netradiční formy výuky zaměřené především na otázky mezilidských vztahů, životního prostředí, zdravé výživy, prevence závislostí. Chceme dětem umožnit “nakouknout pod pokličku” zdravého životního stylu.Cíl našeho výletu vyplývá částečně z charakteristiky skupiny, s níž se chceme akce zúčastnit. Chtěli bychom se více seznámit s dětmi, kterým budeme následující čtyři roky třídními učiteli, a kterým bychom se chtěli stát oporou. Domníváme se, že je nutné vytvořit kvalitní a pevné vztahy mezi žáky a pedagogy a také prohloubit vztahy uvnitř kolektivu. Chceme dětem ukázat jejich skutečnou hodnotu a posílit jejich sebevědomí. Na “motýlí výlet” budeme ve školní práci navazovat. Z těchto důvodů považujeme za vhodnou účast všech žáků třídy.

Informace k letošnímu projektu Motýl aneb výlet trochu jinak:

  • Doprava: vlak, autobus, pěšky.
  • Ubytování: Centrum enviromentálního vzdělávání Maršov.
  • Strava: 2x oběd, 2x večeře, 2x snídaně, 2x svačina jako druhá večeře, balíček na cestu domů (1. jídlem je oběd po příjezdu na místo).
  • Program: netradiční vyučovací aktivity, hry, turistika.
  • Školní mobil: +420 777 899 847.
  • Datum jednotlivých 6. ročníků: VI.A  7. – 9.10.2013; VI.B 9. – 11.10.2013; VI.C 14. – 16.10.2013.
  • Sraz: v 7:40 hod. na vlakovém nádraží ve Slavkově.
  • Ukončení: asi v 15:15 hod. na vlakovém nádraží ve Slavkově.

 

 

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv