Recitační soutěž

autor: | Úno 20, 2023 | Školní aktuality

Ve středu 15. 2. 2023 se sešli nejlepší recitátoři 1. až 5. tříd v Záložně, kde proběhlo školní kolo recitační soutěže. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Svými výkony a přirozeným projevem okouzlili porotu i diváky zejména prvňáčci. Dva nejlepší z 1. a 2. kategorie postupují do okresního kola, které se bude konat 23. března 2023 ve Vyškově.  Recitační soutěž | ZŠ Všechovice

Tak hodně úspěchů a těšíme se na mladé recitátory zase za rok. 

Výsledky:

0. kategorie 

  1. místo Lukáš Lašček
  2. místo Nikola Nimrichterová
  3. místo Daniel Elliot Sweeney

1. kategorie

  1. místo Alžběta Pospíchalová
  2. místo Matěj Mikuláštík
  3. místo Bibiana Sokolová

2. kategorie

  1. místo Veronika Pospíchalová
  2. místo Pavel Procházka
  3. místo Ema Vymazalová

 Mgr. Michaela Kyjovská 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv