Republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

autor: | Zář 22, 2023 | Školní aktuality

Stovky dětí sportovaly ve dnech 7. a 8. září 2023 na Republikovém finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) na Atletickém stadionu VUT Brno.   

Máme velkou radost, že se až do tohoto kola v kategorii chlapců ročníku 2013 probojoval i reprezentant naší školy Martin Grus (5.A), kterého do Brna doprovodili jeho rodiče, a dokonce i jeho spolužáci s třídním učitelem Mgr. Lubošem Kalábem, a vytvořili tak Martinovi fanouškovskou základnu.    

Ve své věkové kategorii měl Martin 22 soupeřů, mezi nimiž vybojoval výborné
9. místo. Nasbíral 5 578 bodů a získal tak diamantový odznak!  

Odznak je součástí Sazka Olympijského víceboje, společného projektu Českého olympijského výboru a Sazky, jehož cílem je ukázat dětem sport jako součást zdravého životního stylu bez ohledu na jejich výkony. Zápolilo se v deseti disciplínách. Plnění disciplín zpestřila soutěžícím exhibice s mistry světa a olympijskými hvězdami, včetně autogramiády sportovních legend (Šárka Kašpárková, Robert Změlík, Lucie Šafářová a další).  

 

Gratulujeme Martinovi k perfektním výkonům a děkujeme mu za skvělou reprezentaci školy.  

Mgr. Kateřina Šmehlíková  

Výsledky zde: https://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/documents/RF2023-vysledky-chlapci.pdf 

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv