Republikové finále OVOV 2014 v Praze

autor: | Zář 10, 2014 | Školní aktuality

Republikové finále OVOV 2014 v Praze

Žáci naší ZŠ Rousínov Jiří Ševčík a Ondřej Krejčí se zúčastnili pod vedením paní učitelky Sekaninové republikového finále Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů. Finále se konalo 5. 9. – 6. 9. 2014 v Praze na stadionu Juliska a na stadionu Kotlářka – Praha Dejvice. Informace, co je přesně OVOV,  najdete v brožuře zde. Obrovským úspěchem bylo vůbec se probojovat na toto republikové finále a dostat se mezi 24 nejlepších žáků v daném ročníku, kteří byli do Prahy pozváni. Pro kluky bylo velkým zážitkem setkání s desetibojaři Romanem Šebrlem a Robertem Změlíkem a ostatními atlety. Dalším zážitkem byl samotný závod a možnost porovnat se s nejlepšími z celé republiky. Kluci soutěžili ve finále v 10 náročných disciplínách. Výsledky finále můžete najít zde. Fotky z finále najdete ve fotogalerii zde a nebo na stránkách OVOV zde. Oběma žákům gratulujeme ke skvělému umístění a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů.

 

Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv