Školní akademie – A jedeme dál…

autor: | Čvn 20, 2018 | Školní aktuality

Radost z pohybu, tance, zpívání a hraní pěkně vystihlo motto letošní Školní akademie „A jedeme dál“. Uskutečnila se ve dnech 5.-6. června v sále Záložny v Rousínově a jako již tradičně nabídla v podání žáků naší základní školy zajímavou paletu pestrobarevných vystoupení. Pohádku o nápravě hartusícího ševce, malý dětský muzikál podle scénáře filmu „Ať žijí duchové“, nebo anglicky mluvící zvířátka v pohádce „A little house“ střídaly písničky v podání dětského pěveckého souboru Slavíček a chytlavé moderní tance. Nechybělo ani náročné dívčí artistické vystoupení, při němž se nejednomu divákovi v sále tajil dech nad přemety a salty, které dívky s lehkostí a bravurou předváděly. Závěr patřil odcházejícím žákům devátého ročníku a jejich rozvernému tanečnímu vystoupení z ostrova Mumuland a publikum nakonec roztleskaly paní učitelky jako školní „cheerleaders“.
Letošní akademie byla opět skvělou podívanou a velké poděkování za ni patří všem účinkujícím, pedagogům, kteří děti připravovali a také týmu zvukařů a osvětlovačů.
Všem malým i velkým divákům: díky, že jste se na nás přišli podívat. A my jedeme dál… k dalšímu ročníku!

Článek o školní akademii 2018 – A jedeme dál…

A. Šullová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv