Výukový školní zájezd do Anglie

autor: | Čvn 20, 2018 | Školní aktuality

Chtěla bych se s Vámi podělit o zážitky ze školního zájezdu do Anglie. Zájezd trval od 12.5.2018 do 18.5.2018. Jeli jsme přes Německo, Belgii do francouzského přístavu v Calais. Z přístavu jsme se přepravili přes kanál La Manche. Byli jsme ubytováni u rodin. Rodina si s námi popovídala, dala nám najíst a nocleh… Ráno jsme se nachystali na výuku, rodina nám nachystala snídani a obědové balíčky, ve kterých byl nejčastěji sendvič, sušenka a menší krabičkové pití… Poté nás odvezla buď na zastávku, kde nás vyzvedával autobus, nebo nás odvezla přímo do školy. Ve škole jsme byli rozděleni do skupin a tam jsme se učili angličtinu. Po škole nás čekal odpolední program. Byli jsme se podívat po velmi zajímavých památkách: Historical Dockyard, slavná loď Victory, loď Warrior, včetně projížďky přístavem, Spinnaker Tower, Stonehenge, město Salisbury, katedrála, kde byla uložena Magna Charta, Chichester, hrad Arundel, moře v Bringhtonu, Bringhton Pier, Royal Pavilion… Poslední den jsme se vydali do Londýna, kde jsme strávili celý den. Viděli jsme: Stadion Arsenal, Westminster Abbey, Houses of Parliament, Buckingham Palace, Trafalgar Square a na závěr jsme se projeli nejstarším metrem na světě. Večer jsme odjížděli domů. Musím říct, že se mi to moc líbilo, ráda pojedu znova 🙂

Alena, 8.B

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv