Odpovědi a upozornění na některé dotazy o kartách ISIC.

autor: | Čvn 19, 2018 | Provozní informace

  • Dětem jsou karty vydávány max. na 5 let, podmínkou je docházka do ZŠ Rousínov. Tzn., že např. současní osmáci si “naši” ISIC kartu užijí jen 1 rok, na střední škole již ne. Zvažte tedy efektivitu, zda nepořídit jen “obyčejný” čip na MÚ. Na vydávání obědů a vstup do školy funguje stejně.
  • Rodičům tento typ karet nemůže být vydáván, jsou určeny pouze pro žáky, studenty a zaměstnance škol. To jsou podmínky provozující firmy GTS Alive. Rodiče mohou mít “obyčejný čip” (proti záloze na pokladně MÚ, ale asi až tak během prázdninových měsíců). Nejvíce jej rodiče využijí zřejmě v MŠ, popř. při vyzvedávání dětí ze školní družiny. Pro výjimečný přístup do školy v jinou dobu bude sloužit elektronický vrátný u vchodů.
  • Dvě zaměstnankyně mají příjmení Smejkalová. Žádosti o vydání ISIC karty eviduje SYLVA Smejkalová – účetní v kanceláři školy (1. patro), nikoliv Eva Smejkalová, která je učitelkou.
  • Vhodná fotografie může být i vhodná “papírová” (např z vánočního fotografování). Oskenujeme, vrátíme.
Rubriky Nedávné příspěvky Archiv