Školní družina a RousínoLandia

autor: | Čvn 21, 2023 | Školní aktuality

RousínoLandia a její poklad bylo “motto” družinového rozloučení se školním rokem, které pro nás vymyslel “pan Vy”. Akce se uskutečnila v úterý 20. června, v době doposud největšího vedra. Všichni v družině jsme si vyprávěli příběh o starodávné RousínoLandii, která tady byla ještě před zrozením města Rousínov…. Poté jsme se vydali stezkou místním pralesem do Čechyně. Během cesty nás čekaly úkoly, které bylo nutné splnit, abychom nakonec mohli rozluštit tajemnou šifru vedoucí k pokladu RousínoLandie. Odpoledne bylo vyčerpávající, ale všichni jsme uspěli na výbornou…. Myslím, že  budeme na tuto akci ještě dlouho vzpomínat. Za přípravu je také třeba poděkovat paní vychovatelce Janě a Zdence, a za skvělou spolupráci všem zúčastněným.

Za celý družinový tým

Dagmar Valchařová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv