Soutěž o nejkrásnější výzdobu třídy – Krteček

autor: | Dub 19, 2022 | Školní aktuality

Soutěže se v naší škole na Habrovanské zúčastnilo 19 z 20 tříd. Na úvod musím podotknout, že všichni žáci byli velmi šikovní a povedených výzdob bylo mnoho. Volební právo v prvním kole měli zaměstnanci školy – tedy vedení školy, učitelé, asistenti pedagogů, uklízečky i kuchařky – a z řad žáků pouze zástupci jednotlivých tříd v Žákovské radě. Celkem nakonec hlasovalo 65 hlasujících, z nichž každý měl tři hlasy. 

O postup do finále spolu fakticky soupeřilo pouze šest tříd (5.A; 6.A; 6.B; 6.C; 7.B a 7.C), které dohromady dostaly 136 hlasů, ostatních třináct tříd nasbíralo v součtu pouhých 59 hlasů. Již z toho je vidět, které výzdoby se líbily nejvíc. 

Do finále ale mohou postoupit pouze tři třídy. To se podařilo 5.A, která získala 30 hlasů a 6.A s 6.C, jež nakonec zapsaly shodně po 23 hlasech. Všem těmto třem třídám blahopřejeme. 

V týdnu od 4. dubna do 8. dubna proběhlo druhé kolo hlasování – o celkového vítěze –, v němž mohli hlasovat žáci všech tříd, kromě těch finálových a 9.C, jež se jako jediná do soutěže vůbec nezapojila.  

V tomto kole hlasovalo nakonec 192 žáků a žákyň z Habrovanské. Konečné pořadí soutěže mezi finalisty je takového:

  1. místo – třída 5.A – 89 hlasů
  2. místo – třída 6.A – 62 hlasů
  3. místo – třída 6.C – 41 hlasů
Rubriky Nedávné příspěvky Archiv