Soutěžní odpoledne v ŠD

autor: | Bře 15, 2024 | Školní družina

Dne 21. 2. se v tělocvičně na Tyršové konalo soutěžní před karnevalové odpoledne 5. a 6. oddělení ŠD. “Pan VY” Jiří Němec, Dis. ve spolupráci s paní vychovatelkou Mgr. Lenkou Gálikovou si pro nás připravil soutěže všeho druhu. Při některých disciplínách se utkalo 5. oddělení vs. 6. oddělení, jindy jsme zase bojovali ve smíšených týmech, aby byly síly alespoň trochu vyrovnané a šanci na výhru měl každý. Nejprve jsme se všichni měli svinout do klubíčka jako had, a pak zase rozvinout. Bylo opravdu těžké se pevně držet a nepustit. Následovala balónková bitva, přetahování lanem a tanec s plastovými kužely na hlavě za doprovodu hudby. Odpoledne jsme zakončili disciplínou “strhávání do kruhu”. Všichni jsme se skvěle bavili a užili si závěrečnou sladkou odměnu.
Mgr. Lenka Gáliková

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv