Stolní tenis

autor: | Lis 6, 2015 | Školní aktuality

Stolní tenis

Říjen v soutěžích AŠSK patří stolnímu tenisu. Ve školních turnajích se umístili a postup do okresního kola vybojovali tito hráči a hráčky:
Chlapci:

  1. místo Ondřej Libánek 8.C
  2. místo Radek Prchal 8.C
  3. místo Martin Tuma 8.A
  4. místo Mykyta Vasylyev 9.D

Dívky:

  1. místo Kristýna Kostelková 9.E
  2. místo Martina Kostelková 7.B
  3. místo Eliška Sekaninová 8.A
  4. místo Natálie Jelínková 7.A

Všichni jmenovaní (až na Martinu, která onemocněla) reprezentovali naši školu 27. 10. 2015 ve Vyškově. Dívkám se v okresním kole moc nedařilo, celkově obsadily 6. místo. Chlapci byli malinko úspěšnější, ze skupiny postoupili jako druzí. V dalších dvou duelech ale dvakrát prohráli těsně 3:4 a skončili také šestí. Fotografie ze školního i okresního kola naleznete zde.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv