Stolní tenis

autor: | Lis 7, 2017 | Školní aktuality

Na naší škole patřil říjen stolnímu tenisu. Školních turnajů se letos zúčastnil rekorní počet hráčů a hráček, celkem 21 chlapců a 8 dívek. Chlapci byli rozděleni do dvou kategorií, na mladší a starší žáky. Mezi mladšími žáky se nejlépe umístil Milan Kopeček ze 6.B. Tato kategorie však nebyla postupová. Mezi staršími obsadili první tři místa Martin Janeček, Jakub Brychta (oba z 9.B) a Roman Vintr (8.C). Všichni tři postoupili na turnaj vyšší kategorie do Vyškova, jako náhradník je doplnil Miroslav Sojak (8.C). V okresním kole se jim však příliš nedařilo a nepostoupili ze základní skupiny.

Školní turnaj dívek vyhrála Nikola Novotná (7.D). Spolu s Lucií Ševčíkovou (7.D) a Adélou Šeligovou ze (7.A) pak reprezentovaly naši školu v okresním kole. Dívky hrály nad očekávání dobře. Probojovaly se do semifinále, kde podlehly hráčkám ze ZŠ Letní pole. Následoval tedy zápas o třetí místo s domácími hráčkami ze ZŠ Tyršova (Vyškov). Naše děvčata tento boj vyhrály a odvezly si domů bronzové medaile. Blahopřejeme.

Markéta Sekaninová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv