Stolní tenis

autor: | Lis 1, 2016 | Školní aktuality

Stolní tenis

14797548_1051740554939703_2136596827_n.jpgPomalu se stalo tradicí pořádání školního turnaje dívek a chlapců ve stolním tenise. Letos se ho zúčastnilo 10 chlapců a 4 dívky. Bojovali o postup do okresního kola. Jasným postupujícím byl Ondřej Libánek (9.C), který měl účast v okresním kole zajištěnou z minulých let a tudíž se školního klání neúčastnil. K němu se pak přidali: vítěz školního kola Adam Skřivánek, stříbrný David Nohel (oba 9.A) a jako náhradník bronzový Martin Janeček (7.B).
Mezi dívkami bylo pořadí následující: 1. Eliška Sekaninová (9.A), 2. Michaela Hodaňová (6.B), 3. Martina Kostelková (8.B). Protože se ale Martina nemohla okresu zúčastnit, zastoupila ji Gabriela Havránková (7.B).
Okresní kolo proběhlo den před podzimními prázdninami ve Vyškově.
Chlapci ve skupině dvakrát těsně prohráli s Letním polem a Otnicemi 3:4, jednoznačně 4:0 si poradili pouze se ZŠ Purkyňova. Ze skupiny tedy nepostoupili.
Dívkám se dařilo mnohem lépe. Ač na začátek podlehly jasně favorizovaným hráčkám z Gymnázia Bučovice, další zápasy si už nenechaly utéct a vybojovaly krásné třetí míso. Gratulujeme.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv