Turistická vycházka I.B a I.C

autor: | Úno 8, 2017 | Školní aktuality

Turistická vycházka I.B a I.C

Dne 20. 1. 2017 se 1. B a 1. C vypravily, v rámci prvouky a tělesné výchovy, na turistickou vycházku. Před ” výpravou na Severní pol ” nás neodradila zima ani třeskutý mráz (- 17 °C). Naše trasa vedla od školy přes pole do Vítovic. Cestou jsme pozorovali stopy zvířat ve sněhu, vyplašili jsme stádo srn i zajíce. Překonávali jsme sněhové kry a závěje. Po malém občerstvení naše putování vedlo kolem krmelců, kde děti zvířátkům nadělily mrkev, jablka, staré pečivo a semínka ptáčkům. Dál jsme pokračovali přes pole do Vítovic. Na konci naší cesty nás mile uvítala paní Richterová upečenou bábovkou v podobě vesničky Vítovice a všem rozdala za odměnu vrcholové turistické známky zlineckého těsta. Za to jí patří náš dík, všem moc chutnalo. Prožili jsme krásné mrazivé dopoledne v zimní přírodě.
Mgr. Zdeňka Vanderková, Mgr. Ivana Pátiková

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv