Ukliďme Česko

autor: | Dub 2, 2019 | Školní aktuality

V dubnu se každoročně slaví Den Země. K tomuto svátku probíhá po celém světě řada akcí. Jednou z nich je celostátní projekt Ukliďme svět, ukliďme Česko, do kterého se pravidelně zapojuje i naše škola. Ve spolupráci s městem pořádáme dobrovolnické úklidové odpoledne veřejného prostranství města. Úklid Rousínova proběhne ve středu 10. dubna 2019 od 14 hodin. Zahájení i ukončení akce bude ve školní TyMyJáNové zahradě. Vyzýváme všechny (nejen žáky a zaměstnance školy), kterým není příroda a naše okolí lhostejné, aby se připojili a přišli pomoci s úklidem. Žáci se mohou přihlásit u třídních učitelů nebo v kabinetě přírodopisu. Za dobrý skutek předem děkujeme.                                                                                                                    www.UklidmeCesko.cz

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv