Ukliďme Česko 2023

autor: | Dub 2, 2023 | Školní aktuality

Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Naše škola se do akce zapojuje už mnoho let. I když bylo v úterý 28. března 2023 velmi nevlídné počasí – sněžilo a foukal silný vítr, úklid jsme uskutečnili. Celkem 120 žáků školy od 4. do 8. ročníku uklízelo se svými patnácti učitelkami a učiteli veřejné prostranství města. Podařilo se posbírat okolo 100 kilogramů odpadů. Další skupina žáků a pedagogů pracovala ve školní zahradě. Závěrečnou odměnou pro všechny bylo opékání špekáčků, občerstvení čajem ze školní jídelny a jablky z naší zahrady. Za spolupráci a podporu děkujeme Městu Rousínov. Velké ocenění náleží všem malým i velkým dobrovolníkům.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv