Uzamčení budovy během vyučování

autor: | Říj 21, 2014 | Školní aktuality

Uzamčení budovy během vyučování

Vážení rodiče, návštěvníci,

od 22.10.2014 bude hlavní vchod do budovy uzamčen v době dopoledního vyučování (8.00 – 11.40 h. – 12.35). Pro signalizaci žádosti o vstup do budovy v nutných případech použijte zvonkové tlačítko vedle dveří vpravo. Prosíme o chvíli strpení, pověřený personál Vám přijde otevřít. Sdělte jim laskavě důvod a cíl návštěvy. Ve výjimečných případech zavolejte na tel. č. 517 371 535. Pokud si jdete po vyučování vyzvednout děti, přijďte tzv. “načas”, ať nemusíte dlouho čekat.

Omlouváme se za komplikace, na které jste nebyli zvyklí, je to provizorní bezpečnostní opatření, které jistě pochopíte, stejně jako příčiny, které tomu předcházely. Dále připravujeme sofistikovanější řešení, které bude mít vazbu na vnitřní elektronický informační systém.

Děkujeme za pochopení.

Vedení školy.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv