Vánoční jarmark na základní škole

autor: | Pro 10, 2013 | Školní aktuality

Stalo se již tradicí, že se v předvánočním čase koná na naší škole Vánoční jarmark. Nebylo tomu jinak ani v tomto roce. V sobotu 30. listopadu 2013 se tu sešli žáci školy, rodiče a učitelé, ale i mnoho dalších návštěvníků a společně přivolali krásnou atmosféru nadcházejících svátků. Každý si přitom mohl přijít na své. Děti měly radost, že se jejich práce líbila a že tak mohou pomoci jiným lidem, protože větší část výdělku z jarmarku je zasílána v rámci projektu Adopce na dálku dvěma indickým dětem, Nelsonovi a Pavithře, které naše škola před léty adoptovala. Dospělým udělala radost pestrá nabídka drobných dárků, které jsou, podle mého názoru, jeden hezčí než druhý. Společně si pak všichni mohli vyrobit několik drobných dárků v dílničkách. A ti, které snad všechno to hemžení zmohlo, mohli posedět v útulné kavárničce.
Měla jsem opravdu velkou radost, když jsem procházela mezi návštěvníky jarmarku a slyšela tolik chvály na celou akci. A chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat všem, ať již dospělým nebo dětem, jež se podíleli na přípravě jarmarku a s velkou radostí vyráběli a prodávali nejrůznější předměty, stejně jako všem, kteří nás podpořili svojí návštěvou a slovy uznání.
Už teď se těším na příští, už pátý Vánoční jarmark a přeji všem, aby se vydařil tak jako ten letošní.
E. Smejkalová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv