Výlet za odměnu …

autor: | Srp 11, 2018 | Školní aktuality

Úspěšná reprezentace naší školy ve sportovních i vědomostních soutěžích, výborný prospěch, ale i kamarádské chování ke svým spolužákům a nejen to, si zaslouží ocenit. Školská rada i v letošním školním roce uspořádala s finanční podporou zřizovatele školy a Klubu přátel školy pro vybrané žáky a žákyně za jejich vynikající výkony a správné chování zážitkový výlet údolím Říčky. A co vše žáci na výletě zažili a jak se jim výlet líbil, krásně vystihla oceněná žákyně Lenka J.: „Ve čtvrtek ráno 21. 6. 2018 se sešli vybraní žáci naší školy s paními učitelkami Petrou Vazačovou a Lucií Segeďovou, aby vyrazili autobusem na výlet do Kaprálova mlýnu. Ten se nachází v blízkosti Ochozu u Brna. Cesta k němu byla dlouhá, ale zábavná. Nejprve jsme navštívili jeskyni Netopýrka. Tam jsme vytvořili 2 skupiny: plaziče a neplaziče. Ti první se dovnitř vplazili, ostatní si prohlíželi okolí a jiné jeskyně. V jedné z nich jsme mohli např. obdivovat malby z dřívější doby.  Další zastávkou byl Kaprálův mlýn. Je známý jako středisko ekologické výchovy. Po krátkém odpočinku jsme vyrazili na poslední zastávku, kterou byla bobová dráha v Mariánském údolí. Na ní jsme si užili spoustu legrace. Někteří z nás si odvezli svůj první adrenalinový zážitek. Celý den panovala skvělá nálada. Výlet byl moc hezký a zajímavý. Všem spolužákům bychom chtěli popřát, aby na něj mohli příště za odměnu taky vyrazit.“

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv