Výsledky okrskového kola chlapců ve florbalu

autor: | Pro 18, 2013 | Školní aktuality

Výsledky okrskového kola chlapců ve florbalu

Ve středu 11.12.2013 proběhlo ve Slavkově na ZŠ Komenského okrskové kolo ve florbalu mladších chlapců. Ve skupině jsme postupně porazili ZŠ Otnice 5:0 (Polách 3, Fečo 2) a Slavkov, Komenského 5:2 ( Mrázek 2, Polách, Polák, Zahradníček) a postoupili tak z prvního místa do baráže, ve které na nás čekal druhý tým skupiny B Gymnázium Bučovice. V nervózním zápase plném chyb se po výsledku 4:4 muselo rozhodovat až v samostatných nájezdech. V nich nás podržel brankář Jakub Daněk, který nepustil ani jeden gól a o našem vítězství a postupu do okresního kola rozhodl jedinou brankou Jakub Hůlka. V samotném zápase se za náš tým trefili Zahradníček dvakrát, Mrázek a Polách. Okresní kolo se uskuteční 22.1.2014 na ZŠ Purkyňova Vyškov. Naši školu reprezentovali: Jakub Daněk, Jakub Polách (oba 8.C), Jan Sekanina (8.A), Martin Jelínek (8.B), Jan Fečo, Adam Chelík, František Jelínek, Pavel Polák (všichni 7.A), Jakub Hůlka, Tomáš Zahradníček (oba 7.B) a Jakub Mrázek (7.C).
Starší chlapci se v pátek 13.12.2013 v naší hale utkali o postup do okresu s tými ZŠ Drnovice, Letní pole, Tyršova Vyškov a Gymnázium Vyškov. Hrálo se systémem každý s každým a naši žáci postupně porazili Drnovice 5:2 (Bartošek 3, Sedlmajer, Zima), Letní pole 3:2 (Bartošek 2, Zima), Tyršovku Vyškov 4:2 (Zima 2, Bartošek, Mrázek M.) a v posledním zápase remizovali 2:2 s Gymnáziem, když obě branky vstřelil Lukáš Zima. S deseti body jsme tak jako vítěz okrsku postoupili do okresního kola, které se uskuteční 9.1.2014 ve Slavkově. Naši školu reprezentovali: Vojtěch Bartošek, Jan Sedlmajer, Martin Přecechtěl, Ondřej Krejčí, Daniel Tomeček (všichni9.B), Lukáš Zima (9.C), Tomáš Kalousek (7.C), Michal Mrázek, Tomáš Formánek, Tomáš Prchal a Jiří Souček (všichni 8.C).

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv