Žáci na krajském kole OVOV

autor: | Kvě 22, 2024 | Školní aktuality

Dne 13. 5. 2024 se na stadioně – AC Moravská Slavia Brno konalo krajské kolo OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Do sportovního zápolení postoupili 3 nejlepší žáci naší školy. Sportovci si porovnali své výkony v 5 disciplínách. 4 disciplíny byly stejné pro všechny –běh na 60 m, skok do dálky, shyby a leh-sedy. Pátou disciplínu si žáci volili – běh na 1000, plavání, nebo driblink. Naši žáci byli velmi úspěšní v soutěži jednotlivců. Aneta Krejčí (4.A) 7. místo, Ema Kupči (4.A) 9. místo a Jiří Pospíšil (9.C) 4. místo. Všichni členové našeho týmu podali skvělé osobní výkony.

Všem závodníkům (ale i jejich rodičům) patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. Kateřina Šmehlíková

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv