Zápis do 1. ročníku

autor: | Bře 3, 2023 | Provozní informace

Vážení rodiče,

zápis do prvních tříd ZŠ Rousínov proběhne ve dnech 3. a 4. dubna 2023 v budově na ulici Tyršova. Týká se dětí narozených od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2017. 

  • K zápisu se můžete registrovat pod odkazem uvedeným na konci textu. Zde si také zvolíte den a hodinu zápisu. Jako místo volte prosím některou z učeben, kabinet je určen k vyřízení odkladu povinné školní docházky.
  • Pokud žádáte o odklad školní docházky a do školy jen nesete příslušné dokumenty, v rezervaci termínu a místa vybírejte kabinet 1. patro.  Do školy v tomto případě přineste jak žádost o přijetí, tak i žádost o odklad povinné školní docházky, spolu s vyjádřením pedagogicko-psychologické poradny a dětského lékaře nebo klinického psychologa.
  • Při nástupu dítěte po odkladu, vyplňte pouze registrační formulář a rezervujte si termín v některé z učeben. Žádost o přijetí nenoste. 

Elektronicky vyplněnou žádost je třeba vytisknout, podepsat, a přinést spolu s rodným listem dítěte a svým občanským průkazem k zápisu. Tato žádost obsahuje také kód, pod kterým později naleznete své dítě v seznamu přijatých. 

V případě potíží s registrací nebo tiskem žádosti o přijetí, kontaktujte zástupkyni ředitele Mgr. Lucii Mikulčíkovou na tel. čísle 778 433 705, email: mikulcikoval@www.zsrousinov.cz. 

Mgr. Lucie Mikulčíková, zástupkyně ředitele ZŠ 

Odkaz na registraci k zápisu zde.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv