Zápis do prvního ročníku povinné školní docházky

autor: | Bře 4, 2024 | Provozní informace

Vážení rodiče,

zápis do prvních tříd ZŠ Rousínov se uskuteční ve dnech 3. a 4. dubna 2024 v budově na ulici Tyršova.

Týká se dětí narozených od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2018.

  • K zápisu se můžete registrovat pod odkazem uvedeným na konci textu. Zde si také zvolíte den a hodinu zápisu. Jako místo volte prosím některou z učeben, kabinet je určen k vyřízení odkladu povinné školní docházky.
  • Pokud žádáte o odklad školní docházky a do školy jen nesete příslušné dokumenty, v rezervaci termínu a místa vybírejte kabinet 1. patro.  Do školy v tomto případě přineste jak žádost o přijetí, tak i žádost o odklad povinné školní docházky, spolu s vyjádřením pedagogicko-psychologické poradny a dětského lékaře nebo klinického psychologa.

Při nástupu dítěte po odkladu,vyplňte pouze registrační formulář a rezervujte si termín v některé z učeben. Žádost o přijetí nenoste.

V případě potíží s registrací nebo tiskem žádosti o přijetí kontaktujte zástupkyni ředitele Mgr. Lucii Mikulčíkovou na tel. čísle 778 433 705, email: mikulcikoval@zsrousinov.cz.

Elektronicky vyplněnou žádost je třeba vytisknout, podepsat,a přinést spolu s rodným listem dítěte a svým občanským průkazem k zápisu. Tato žádost obsahuje také kód, pod kterým později naleznete své dítě v seznamu přijatých.

Mgr. Lucie Mikulčíková, zástupkyně ředitele ZŠ

Odkaz na registraci k zápisu:

https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/zsrousinov/KWE015_Prihlaska.aspx?rezim=iframe&ID=41634#

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv