Atletika ve školním roce 2017/2018

autor: | Čvn 19, 2017 | Školní aktuality

Atletika ve školním roce 2017/2018

První rok atletiké přípravky máme téměř za sebou. Děti byly velmi šikovné, vyzkoušely si nové atletické náčiní. Přes rok jsme absolvovali několik závodů a ke konci roku proběhlo i menší testování. Zájem u dětí neopadl a protože se začínají přihlašovat další zájemci o atletiku, tak příští rok budeme muset atletiku rozšířit alespoň na dvě skupiny. Přihlásit se mouhou žáci 1. – 5. ročníku.

Bohužel vám nyní nemohu přesně říci, kdy atletika bude, ale chtěla bych poprosit ty, kteří by měli zájem atletiku navštěvovat, aby mi dali vědět co nejdříve v podobě emailu na cikrdlovamartina@seznam.cz

Děkuji

Martina Straňáková

Výsledek obrázku pro atletika pro děti

Výsledek obrázku pro atletika dráha

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv