Školní akademie, na které bylo přímo veselo…

autor: | Čvn 12, 2017 | Školní aktuality

Školní akademie, na které bylo přímo veselo…

DSC00126.JPGVe dnech 31.5. a 1.6. se uskutečnila největší kulturní akce naší školy – Školní akademie. Tentokrát se nesla v duchu písničky skladatelského tandemu Svěrák – Uhlíř „ Není nutno, aby bylo přímo veselo“.
Školní akademie se zúčastnilo téměř 200 žáků školy, aby v pečlivě připravených vystoupeních ukázali svůj talent, nadšení a radost z tance, zpěvu i pohybu. Slyšeli jsme čísla pěvecká v českém i anglickém jazyce, potěšily nás klasické divadelní pohádky, jak v podání nejmenších žáčků, tak i našeho odcházejícího dorostu.Velký potlesk u diváků sklidila efektní taneční vystoupení, ať už mapovala historický vývoj tance nebo se v nich objevily variace nejmodernějších tanečních stylů.
Program akademie byl pestrý a zábavný a ukázal, kolik šikovných dětí u nás na škole máme. Poděkování tedy náleží všem účinkujícím, učitelům, kteří děti na vystoupení připravovali i technické podpoře celého programu.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv