Burza škol On-line

autor: | Pro 3, 2020 | Provozní informace

Vzhledem k tomu, že letošní školní rok nebyla možnost uspořádat klasické burzy škol, veletrhy vzdělávání a mnohdy ani dny otevřených dveří na SŠ, chci Vám zprostředkovat možnost on-line spojení s jednotlivými středními školami, včetně možnosti dotazování se, on-line prohlídky škol apod., a to prostřednictvím portálu https://burzaskol.online/vystavy. Na tomto portále máte uvedeno, v který konkrétní den se koná burza škol v určitém regionu.

Čas spojení je možný vždy v době mezi 8:00 – 12:00 a  18:00 –  21:00 h. V jednotlivých regionech jihomoravského kraje se burzy konají v období od 7.12. 2020 do 11.12. 2020. Vždy je nutné si  region rozkliknout a podívat se, které školy jsou k účasti na burze přihlášeny (některé školy jsou opětovně přihlášeny i v několika regionech) – konečný stav přihlášených škol by měl být znám k datu 4.12. 2020. U jednotlivých regionů máte také uvedeno datum, kdy je možné spojit se se školami na zkoušku, aby jste měli jistotu, že „ostré“ spojení bude fungovat (spojení na zkoušku lze provést v době od 8:00 do 8:45 hod., posléze nebude fungovat).

Možnosti komunikace se školami jsou následující:

  • On-line schůzka pomocí Microsot Teams/Google Meet/Zoom/… případně dalších technologií, které střední škola využívá – nejefektivnější cesta.
  • On-line chat (ideální v případě, že váš počítač nemá mikrofon, ale přeci jenom trošku zdlouhavější).
  • Možnost zanechání zprávy – je možné i mimo termín výstavy. Zanecháte zprávu se svými kontaktními informacemi a škola se Vám ozve později.
Rubriky Nedávné příspěvky Archiv