Coca Cola Cup – dívky

autor: | Lis 1, 2016 | Školní aktuality

Coca Cola Cup – dívky

První kolo dívčího fotbalu se letos odehrálo až v pátek 21.října. Z důvodu špatného počasí se zápas konal v naší rousínovské hale a děvčata si tak mohla vyzkoušet futsálovou variantu hry. Soupeřky ze Základní školy Brno Blažkova tuto variantu přivítaly. Dokonce jsme se dohodly, že aby se prostřídala všechna děvčata, a proto jsme si zahrály namísto 2 x 20 minut raději 3 x 20 minut.
Po první části naše děvčata vedla 3:0, na začátku druhé se podařilo soupeřkám dvěma góly stav snížit, ale naše děvčata v závěru této části také vstřelila branku. V poslední části pak dívky obou škol přidaly po jednom gólu a zápas tudíž skončil naší výhrou 5:3. Nejvíce branek v zápase (3) vstřelila Michaela Tomanová, po jedné brance přidaly Pavlína Lusková a Natálie Tesařová. Dívkám k postupu do dalšího kola turnaje blahopřejeme.

Výsledek obrázku pro coca cola cup

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv