Coca Cola Cup – fotbal dívky

autor: | Říj 21, 2015 | Školní aktuality

Coca Cola Cup – fotbal dívky

Po loňském nezdaru jsme byly letos plné očekávání. Výhodou bylo losem určené domácí fotbalové hřiště. Hráčky ZŠ Otnice dorazily v plné sestavě. Je to tým, z kterého měla naše děvčata respekt. Nicméně první vstřelená branka Anety Vlachové v 9. minutě zápasu přinesla uvolnění do našich řad. V poločase byl stav již 2:0. Otnickým hráčkám se podařilo na začátku druhého poločasu snížit na rozdíl jednoho gólu, pak ale už úřadovala pouze rousínovská děvčata a zápas vyhrála 6:1. Fotky z turnaje naleznete zde.

Následoval zápas ZŠ Otnice proti ZŠ a MŠ Blažkova Brno, výsledek 4:1 pro ZŠ Otnice.
Poslední duel s Brňankami nezačaly naše dívky nejlépe, první gól padl do naší branky. Naštěstí zabodovala opět Aneta a gólově ji podpořila nejmladší hráčka našeho týmu Pavlínka Lusková. Společně zpečetily postup do dalšího kola vítězstvím 7:2.
Další část poháru – krajské kolo se bude hrát až na jaře, již nyní se moc těšíme a budeme znova doufat v příznivý los.
Markéta Sekaninová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv