Jazykově vzdělávací pobyt v Londýně

autor: | Říj 19, 2015 | Školní aktuality

Jazykově vzdělávací pobyt v Londýně

Žáci naší školy se vydají na jazykově vzdělávací pobyt do Londýna, který se uskuteční ve dnech 1. 11. – 6. 11. 2015. Pobyt je z větší části hrazen z prostředků EU. Podrobné informace k cestě a organizaci pobytu najde zde.

Důležitá upozornění pro rodiče:

  • Nezapomeňte dát dítěti s sebou na cestu léky, pokud nějaké užívá, a sdělte tuto skutečnost doprovázejícímu pedagogovi.
  • Děti stráví první a poslední noc v autobuse – přibalte jim do příručního zavazadla deku nebo tenký spacák a polštářek, vhodný by byl i volnější oděv na noc.
  • První jídlo, které děti dostanou, bude večeře v anglické rodině – připravte, prosím, dostatek vhodného jídla na cestu. Stejně tak na cestě zpět – děti obdrží obědový balíček při odchodu z hostitelské rodiny, dále se pak musí stravovat z vlastních zásob.
  • Láhve na vodu, do kterých si děti mohou vodu doplnit, jsou vhodnější např. 3 menší (0,5 litru).
  • Peníze s sebou – v ceně pobytu nejsou hrazeny vstupy do hradu Windsdor (10 liber) a cesta lodí na Greenwich (5 liber). Tato částka bude od dětí vybrána na začátku zájezdu. Také budou mít děti možnost projet se na London Eye, kam stojí vstup 14 liber. Pokud chcete, aby dítě London Eye navštívilo, dejte mu, prosím, patřičný obnos na vstup. Další kapesné je na zvážení rodičů (20 – 40 liber).
  • Děti nesmí opustit budovu školy, ve které se budou vzdělávat, bez doprovodu pedagoga, ani samy nesmí odejít z hostitelské rodiny, ve které budou bydlet. Během rozchodu na nákupy se musí pohybovat ve dvojicích či skupinách, nikdy jednotlivě.

Doufám, že pobyt dětem nabídne spoustu nových zážitků a zdokonalí se v angličtině.
Mgr. Petra Vazačová
V případě nejasností, prosím, kontaktujte mě nebo doprovázející pedagogy – Mgr. Evu Smejkalovou a Mgr. Luboše Kalába.

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv