Což takhle dát si PIKNIK?

autor: | Čvn 19, 2024 | Školní aktuality

My z 5.C jsme oslavili konec školního roku a celého našeho pobytu na prvním stupni v TyMyJáNové zahradě. V altánku se stoly prohýbaly nepřeberným množstvím dobrot a pestrost jídel se vyrovnala rozmanitosti našich zážitků z letošního školního roku. Piknik jsme si užili naplno. Někdo odpočíval na lavičce ve stínu stromů, jiní zase čerpali energii na sluníčku na dece. Někteří si dokonce změřili důvtip v šachu. Našli se i tací, kteří pod vlivem okolní přírody ze sebe udělali lidskou kuklu. Motýl se z ní sice nakonec nevylíhl, ale za to se z této akce vyklubalo jedno super dopoledne, které si budeme dlouho pamatovat. Do školy jsme se vraceli s plnými bříšky a s další milou vzpomínkou.

Mgr. Simona Černíková

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv