Exkurze do Terezína

autor: | Kvě 12, 2014 | Školní aktuality

Exkurze do Terezína

V pátek 30. května 2014 pořádáme pro žáky 9. ročníku exkurzi do Terezína. Odjezd autobusem v 5:20 hod. od garáží Darebník v Rousínově. Příjezd zpět mezi 21:00 – 22:00 hod. (podle situace na dálnici D1). Odtud rodiče zajistí odchod dětí domů. S sebou průkazku pojištěnce, vhodné oblečení do každého počasí, dobrou obuv, deštník/pláštěnku, jídlo a pití na celý den, fotoaparát, kapesné na občerstvení. Do autobusu na dlouhou cestu – hudbu, četbu, hry a podobně. Upozorňujeme, že počet míst je omezen, o účasti rozhoduje pořadí přihlášených žáků. Přihlásit se můžete u paní učitelky Mgr. Pernicové.

Program:

  • seminář
  • prohlídka terezínského ghetta, muzeí
  • prohlídka Malé pevnosti Terezín

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv