Poznávací zájezd do Prahy

autor: | Kvě 12, 2014 | Školní aktuality

Poznávací zájezd do Prahy

Ve středu 14. května 2014 se pořádá poznávací zájezd do Prahy pro vybrané žáky 8. a 9. ročníku. Odjezd do Brna objednaným autobusem v 5:45 hod od garáží Darebník, dále z Brna vlakem do Prahy. Návrat z vlak. nádraží v Brně (příjezd vlaku z Prahy do Brna v 21:09 hod) do Rousínova ke garážím Darebník opět objednaným autobusem kolem 22:00 hod. Odtud rodiče zajistí odchod dětí domů.  S sebou jídlo na celý den, pití, pláštěnku/deštník, kartičku na slevu jízdného, kartičku pojištěnce, vhodnou obuv, kapesné.

Program:

  • procházka slavnými a méně známými místy v Praze (Staroměstské nám., Židovské město, Hradčany, Královská obora s letohrádkem Hvězda, …)
  • návštěva výstavy o Bohumilu Hrabalovi

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv