Fyzikální olympiáda – okresní kolo

autor: | Dub 8, 2016 | Školní aktuality

Fyzikální olympiáda – okresní kolo

„Letos to bylo težší než chemická,” prohlásil těsně po dopsání okresního kola fyzikální olympiády Kryštof Černý. Kryštof je žákem naší školy, který nakonec v okrese získal vynikající 2. místo v kategorii E (9. ročník). Spolu s ním v této kategorii školu reprezentovala i Eva Zabloudilová – 4. místo a Klára Šeligová 12.-13. místo. V kategorii F ( 8. ročník) se ve Vyškově nejlépe umístila Eliška Sekaninová – 5. místo. Na místě 8. skončila Gabriela Nechanická, na 9. místě Ludmila Žídková a Josef Hrůza obsadil 12. místo. Celkem se okresního kola v obou kategoriích zúčastnilo 32 soutěžících. Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme další fyzikální úspěchy.
Mgr. Markéta Sekaninová

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv