Ukliďme svět, ukliďme Česko

autor: | Dub 8, 2016 | Školní aktuality

V dubnu se každoročně slaví Den Země. K tomuto svátku probíhá po celém světě řada akcí. Jednou z nich je celostátní projekt Ukliďme svět, ukliďme Česko, do kterého se zapojila i naše škola. Pořádáme dobrovolnické úklidové odpoledne veřejného prostranství města. Úklid Rousínova bude v pondělí 18. dubna 2016 od 14 hodin. Vyzýváme všechny (nejen žáky a zaměstnance školy), kterým není příroda a naše okolí lhostejné, aby se připojili a přišli pomoci s úklidem. Po skončení akce čeká účastníky tombola. Žáci se mohou přihlásit u třídních učitelů nebo v kabinetě přírodopisu, ostatní pomocí kontaktů uvedených na plakátech. Za váš dobrý skutek předem děkujeme. Bližší informace budou zveřejněny v souborech zde – soubor1 a soubor2.

plakat

 

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv