Fyzikální olympiáda – okresní kolo

autor: | Dub 14, 2015 | Školní aktuality

Fyzikální olympiáda – okresní kolo

Na tom, že fyzikální olympiáda patří mezi nejtěžší soutěže, se shodne snad většina žáků. O to větší obdiv si zaslouží ti, kteří se pustili do řešení domácího kola. Nejlepší řešitelé postoupili do okresního kola. Zadání příkladů si můžete prohlédnout zde. V kategorii E (devátý ročník) nás skvěle reprezentovala Kateřina Bradáčová, která v konečném hodnocení obsadila 3. místo. V kategorii F (osmý ročník) nás reprezentovali tito žáci: Kryštof Černý, Eva Zabloudilová, Klára Šeligová a Michaela Holoubková. Nejlepší z nich, Eva Zabloudilová, obsadila 8. místo, ostatní převážně sbírali zkušenosti do dalších ročníků FO.

Markéta Sekaninová, učitelka fyziky

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv