Jihomoravský halový pětiboj

autor: | Pro 15, 2015 | Školní aktuality

Jihomoravský halový pětiboj

Od října 2015 do února 2016 se konají halové pětiboje všestrannosti. My jsme se letos zúčastnili toho jihomoravského, který se konal v Městské sportovní hale  – Vodova Brno. Reprezentovali nás tito žáci a žákyně: Adéla Šeligová, Julie Sekaninová, Natálie Jelínková, Eliška Sekaninová, Jiří Ševčík, Michal Ress, Jan Spáčil, Vojtěch Varta. Celkově se nám podařilo obsadit 7. místo, nutno ale podotknout, že brněnského klání se účastnily i školy z Olomouckého kraje.

Na všech pětibojích se soutěží v těchto disciplínách: medicimbal, trojskok, švihadlo, leh-sedy a dribling. Pořadí disciplín je všude stejné, také ročníky narození účastníků jsou přesně dány, výsledky jsou tedy porovnatelné a bude z nich po skončení toho posledního, pražského pětiboje, sestaveno pořadí všech zúčastněných škol v republice.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv