Nový školní rok 2020 / 21

autor: | Srp 24, 2020 | Provozní informace

Školní rok bude zahájen v úterý 1. září v 8:00 h na obou pracovištích (Habrovanská, Tyršova). Seznamy prvňáčků budou vyvěšeny od 27.8. ve vstupu do školy na Tyršově. Předpokládané ukončení bude po 1. vyučovací hodině (8:45 h). První třídy po skončení informativní schůzky školní družiny.

Vzhledem k doporučení co nejvíce omezovat kontakt žáků a veřejnosti, prosíme, aby děti v prvních třídách byly doprovázeny pouze rodiči.

Seznamy žáků šestých tříd budou vyvěšeny od 28. 8. ve vestibulu na Habrovanské. 

Všichni žáci si přinesou aktovku (školní batoh) na nové učebnice. 

 

Umístění tříd:

Tyršova: 1. A, B, C, 2. A, B, C, 3. A, B, 4. B 

Habrovanská: 3. C, 4. A, 5. A, B, C, II. stupeň komplet. 

 

Třídní schůzky jsou naplánovány na 8.9. (třídy na Tyršově) a 10.9. (třídy na Habrovanské), vždy od 16:00 h. Účast je nutná, rodičům budou předány mj. přístupové údaje do nového systému “Škola on-line”.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv