O životě a díle Karla IV.

autor: | Čvn 25, 2016 | Školní aktuality

O životě a díle Karla IV.

Při příležitosti 700. výročí od narození českého krále a římského císaře Karla IV. byla v prostorách naší školy v prvním patře instalována výstava. Tato výstava byla doplněna zdařilými prácemi našich žáků na stejné téma, které vypracovali v hodinách českého jazyka, dějepisu a občanské výchovy.
Spolu s výstavou začala i soutěž, která měla celkem deset kol, ve kterých mohli žáci získat vždy dva body za zodpovězení dvou ne vždy snadných otázek. Velký zájm o soutěž se projevil i v tom, že se jí zúčastnilo celkem 88 žáků z I. a II. stupně.
Celkovým vítězem soutěže se na prvním stupni stává Štěpán Mlčák z 2.B s 18 body a na druhém stupni se o první místo dělí Eliška Sekaninová z 8.A a Aneta Feigerlová z 8.C s 16 body.
Vítězům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za jejich odpovědi.

DSCN0990

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv