Volejbalový turnaj učitelů

autor: | Čvn 26, 2016 | Školní aktuality

Volejbalový turnaj učitelů

Ve středu 22.6.2016 jsme v odpoledních hodinách hodili za hlavu školní starosti a odjeli do Vyškova reprezentovat naši školu na volejbalový turnaj učitelů, jehož 7. ročník pořádala ZŠ Purkyňova. Rousínovský tým se letos účastnil poprvé. Vzhledem k tomu, že jsme v družstvu neměli žádného profesionálního volejbalistu, vytkli jsme si za cíl vyhrát alespoň jeden set. V prvních dvou zápasech s Morávkovou a Ivanovicemi se to nepodařilo, přesto, že jsme body ztráceli většinou až v koncovce. Vysněná chvíle přišla v posledním utkání s domácí Purkyňkou. Po vyhraném prvním setu jsme zápas dovedli k remíze 1:1 a získali tak pro naši školu první historický bod. Kromě předvedené hry všechny soupeře uchvátily naše roztleskávačky, které neustálým fanděním nedávaly hráčkám a hráčům možnost ani na vteřinku polevit. Za vytvořenou atmosféru byly po zásluze odměněny diplomem. Celá akce se vydařila ke všeobecné spokojenosti. Vraceli jsme se s přáním potkat se zase za rok a utéct tak od každodenních povinností.

Kapitán týmu Martin

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv