Oceňování nejlepších žáků

autor: | Kvě 18, 2015 | Školní aktuality

Oceňování nejlepších žáků

I v letošním roce proběhne na naší škole ocenění nejlepších žáků 2. stupně. Kritéria pro zařazení mezi oceňované byla tato: výborné studijní výsledky během školního roku 2014-2015, účast ve vědomostních a sportovních soutěžích a ocenění morálních vlastností a činů, které žáci prokázali nad rámec svých běžných školních povinností. Bylo vybráno 45 žáků, kteří pojedou dne 11.6. na výlet do zábavního vědeckého parku Vida v Brně, kde si na interaktivních exponátech vyzkoušejí, jak funguje svět kolem nich, a kde mají možnost zúčastnit se představení plného zábavných pokusů v Divadle vědy. Tato akce je pro vybrané žáky zdarma.
Odjezd: 11.6. 2015 od garáží p. Darebníka v 8:15 h ( sraz v 8:00 h.)
Návrat: kolem 14:00 h opět ke garážím.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv